Проект №9 «ЧИСТІ ГАЗОНИ»

ЧИСТІ ГАЗОНИ
Любов людини до тварин в цілому і собак зокрема не має меж. Але, як то не прикро, має вона і другий бік. Всі ми часто стаємо справжніми заручниками наслідків цієї любові – загиджених фекаліями газонів. Жодні таблички про штрафи, жодні застороги про дотримання чистоти в громадських місцях на наше суспільство не діють.

Саме тому я пропоную розробити спеціальну мережу автоматів з продажу гігієнічних паперових пакетів для утилізації екскрементів. Більшості власників собак просто ліньки носити з собою все необхідне, а громадський і державний контроль закриває очі на дану проблему. Отже, якщо «гора не йде до Магомета, то чому б Магомету не прийти до неї»?

Дані пристрої будуть розташовані на вході і виході з парку. Обов’язковим елементом оформлення є контейнер для сміття. Автомат діє за принципом звичайного вендінг-автомата (POS-терміналу, аналогічно для автоматів з продажу снеків, напоїв, цигарок, газет). За символічну плату, власник собаки отримує паперовий мішечок і гумову рукавичку з лопаткою з харчового пластику. Зберігши чек та корінець від упаковки, людина отримує право на відшкодування коштів або частини коштів, витрачених на купівлю комплекту.

Облік чеків можна вести через комунальні служби або через спеціально створену комунальну організацію, оскільки рівень довіри до міських служб низький. Використані кошти можуть йти взаємозаліком за оплату комунальних служб, на упорядкування навколишньої території чи інші потреби (захист тварин, закупівлю вакцин, стерилізацію тощо).

Пілотний проект можна реалізувати на території одного з районів м. Києва. В подальшому цю ідею можна впроваджувати на рівні обласних і районних центрів.

Соціальна місія проекту, на мій погляд, очевидна. Комерційну складову в майбутньому можна буде розвивати, але тільки після того, як в людей виробиться звичка прибирати за своїми домашніми улюбленцями.


П.І.Б. автора: Юрій

укр / рус

Закажите обратный звонок!

Оставьте контактные данные и мы свяжемся с вами в течение 7 часов