Проект№12 Створення підприємства по розвитку сільського господарства

Суть  даної бізнес ідеї це надання робочих місць людям (що є проблемою в державі), прибуток підприємства, та міжнародне співробітництво, розвиток сіл.

Щоб втілити дану бізнес ідею в реальність мабуть багато усього не потрібно, потрібно головне бажання. В нашій державі є дуже багато підприємств що виробляють с/г продукцію : свиней, курей, кролів, і т.д. Однак ці всі підприємства є приватними та працюють на прибуток однієї людини. Моя ідея є на розвиток сіл та прибуток людей із села. Тому що зараз 40% людей із села їдуть на заробітки до іншої країни що призводить до руйнації сімей і т.д.
Суть ідеї — створити підприємство яке буде шукати збут на с/г продукцію.
  1. Створити базу ринку Українського, та закордонного.
  2. Налагодити поставку товару по Україні та за кордоном.
  3. Викупляти в селян продукцію та постачати її клієнту.
По селах  України розмістити оголошення про збір кролів, свиней, курей, меду, зерна, і.т.д по вигідних для селян цінах. Та доставляти товар клієнту. Також налагодити роботу із сертифікацією товару, вет довідками і.т.д. Прибутки компанії будуть масштабними. Розвиток сіл буде прекрасним. Це надасть людям розвиток фермерської діяльності, що знову ж таки призведе для надання праці. Також люди будуть повертатись із заробіток, тому що можна буде добре заробляти і на Україні.

П.І.Б. автора: Криволап Олександр

Один комментарий: Проект№12 Створення підприємства по розвитку сільського господарства

  • Ігор говорит:

    Чудова Ідея будемо чекати на її втілення

укр / рус

Закажите обратный звонок!

Оставьте контактные данные и мы свяжемся с вами в течение 7 часов